نوکیا 9 PureView تاریخ انتشار و مشخصات احتمالی

یک تلفن جدید نوکیا به طور شگفت انگیز در حال راه اندازی است، بسته به یک دوربین بی سابقه پنج دوربین عقب. با توجه به جزئیات تازه منتشر شده، گوشی نوکیا 9 Pureview نامیده می شود و برخی از تصاویر اولیه نوکیا 9 پیور ویو نیز ظاهر شده است.

به لطف رجیسترهای نشت شده از گوشی و مواردی که برای آن طراحی شده است، شایعات مربوط به پنج دوربین به نظر می رسد تایید شده است.

نوکیا 9 پیور ویو

این تصاویر پنج دوربین را نشان می دهد، به علاوه یک فلش و واحد اندازه گیری عمق که در یک شش ضلعی قرار گرفته است، با یک سنسور در وسط. طبق گفته MySmartPrice.com، که شایعات این گوشی را نشان می دهد، گوشی نوکیا 9 PureView نامیده می شود و ماه آینده باید منتظر معرفی آن توسط نوکیا باشیم.

Nokia 9 PureView چیست؟

نوکیا 9 PureView آخرین رقبا در مسابقه تسلیحات دوربین است، که دارای پنج دوربین عقب است، به علاوه یک ضربه محکم و ناگهانی جلو، به نظر ارائه دهندگان اینطور می رسد که یک عقب شیشه ای با یک قاب فلزی با قابلیت طراحی مدل های مختلف گل سرسبد عرضه خواهد شد. HMD، شرکت مادر نوکیا، در ماه های اخیر نیز دو شارژر بی سیم را تأیید کرده است، که به نظر شیشه عقب می تواند حساس باشد.

نوکیا 9 پیور ویو

اطلاعات نشتی نیز نشان می دهد که تلفن در حال اجرا Android 9 Pie، آخرین نسخه سیستم عامل تلفن همراه گوگل است. مشخصات سخت افزاری برای دستگاه جدید سخت تر است، اگر چه ما می توانیم از رندر ها ببینیم که حسگر اثر انگشت قابل مشاهده در گوشی وجود ندارد. این به این معنی است که از یک اسکنر درون صفحه نمایش استفاده می کند، شبیه آنچه که در OnePlus 6T جدید پیدا شده است.

خوشبختانه یک برش در بالای موارد وجود دارد که نشان می دهد جک 3.5 میلی متری هدفون وجود دارد.


برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت