24 نوامبر 2018
بدون نظر

سامسونگ گلکسی S10: تاریخ انتشار، مشخصات، شایعات و همه آخرین اخبار

برای مشاهده مشخصات رسمی S10 کلیک کنید

سامسونگ گلکسی اس 9 یکی از بهترین گوشی های هوشمند سال 2018 است، اما فناوری که نیروی قابل توقف است، ما پیش از این به دنبال گلکسی S10 سال آینده هستیم. در اینجا همه چیزهایی که تا به حال شناخته ایم، از جمله تاریخ انتشار Galaxy S10، مشخصات شایعات و قیمت – به همراه آخرین اخبار Galaxy S10، نشت و تصاویر است.

سامسونگ گلکسی s10

پس از راه اندازی گلکسی نوت 9 این پاییز، سامسونگ گلکسی S10 بعدی را در سال 2019 راه اندازی خواهد کرد – فرض بر این است که اسمارتفون Galaxy X در چند ماه آینده جادویی ظاهر نخواهد شد.

سامسونگ گلکسی s10

و در حالی که ممکن است به نظر می رسد که در سال آینده samsung galaxy s10 در سال آینده به عنوانگوشی شگفت انگیز معرفی خواهد شد بیایید نگاهی به آخرین اخبار اطلاعات بکشیم.

سخت افزار

آخرین اخبار از تراشه  Exynos 9820 بر روی Samsung Galaxy S10 را نشان می دهد.
روز چهارشنبه 14 نوامبر، زمانی که سامسونگ تراشه نسل بعدی Exynos 9820 خود را منتشر کرد، خبرهای بد سر و صدایی در روز چهارشنبه 14 نوامبر تغییر یافت. این SoC است که قرار است به رانندگی Galaxy S10 در تعدادی از بازارهای کلیدی از جمله انگلستان فراهم آورد.

سامسونگ گلکسی s10

Exynos 9820 با استفاده از ساختار قدرتمند 8nm کارآیی بیشتری نسبت به سلف خود که بر پایه گره 10nm است دارد بنابراین می توانیم به راحتی انتظار داشته باشیم که Samsung Galaxy S10 به عنوان یکی از قدرتمند ترین گوشی های سامسونگ باقی بماند و عمر باتری را بهبود بخشد.

سامسونگ گلکسی s10

Galaxy S10 احتمالا 8K ضبط ویدیویی را در 30 فریم در ثانیه ارائه می دهد و 4K ضبط را در 150 فریم بر ثانیه بهبود می بخشد بر اساس مشخصات Exynos 9820 و همچنین اشاره به یک سیستم دوربین عصبی شبیه Huawei P20 Pro به عنوان ISP آن تا پنج سنسور پشتیبانی می کند.

سامسونگ گلکسی s10

علاوه بر این از هسته های جدید GPU Mali-G76 باید Samsung Galaxy S10 را به راحتی از گوشی های سامسونگ در هنگام بازی با بازی های پرطرفدار و برنامه های کاربردی استفاده کند، در حالی که شامل یک NPU اختصاصی (پردازش عصبی) برای انجام وظایف مرتبط با AI جداگانه از قابلیت پردازش هسته دستگاه، یک میزبان از ویژگی های جدید سامسونگ AI را نشان می دهد.

 

 


برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت